• BASINDA ADESE
Gündem
 • Adese Gayrimenkul’de Üst Düzey Atamalar

  Market işletmeciliği faaliyetlerini sonlandıran ve yeni bir yapılanmayla gayrimenkul alanındaki faaliyetlerine ağırlık veren Adese’de üst düzey atamalar gerçekleşti. Adese’de Genel Müdürlük görevine Mustafa Helvacıoğlu, Finansal Yönetim ve Planlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Nurettin Örücü getirildi.

  Haberin devamı
 • Adese ve Migros Mağaza Devri Konusunda Anlaştı

  Adese ve Migros, Konya Kulesite Avm içerisinde yer alan hiper segmentteki Kulesite mağazası ve Ereğli Parksite Avm’de yer alan süper segmentteki Ereğli Parksite mağazasının Migros’a devri konusunda anlaştı.

  Haberin devamı
 • Adese, 102 Milyon TL Gelir Elde Etti

  Perakende market işletmeciliği faaliyetlerini sonlandırarak gayrimenkul yatırım sektöründe faaliyetlerini sürdürme kararı alan Adese, toplam 35 mağaza ve tesisin devir/satış işlemlerini tamamladı. Adese, kapanış işlemleri çerçevesinde gerçekleştirdiği devir ve satışlardan yaklaşık 102 milyon TL gelir elde etti.

  Haberin devamı
 • Adese Gayrimenkul’den İki Önemli Yatırım Hamlesi

  Perakende market işletmeciliği faaliyetlerini sonlandıran ve yeni bir yapılanmayla gayrimenkul alanındaki faaliyetlerine ağırlık veren Adese, İstanbul’un en büyük ve prestijli projelerinden olan 3. İstanbul projesindeki ortaklık payının yüzde 24’e yükseltilmesi yönünde yönetim kurulu kararı aldı.

  Haberin devamı
 • Adese Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı

  Olağanüstü Genel Kurul’da şirketin ticari unvanı Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak değiştirildi ve şirketin kayıtlı sermaye tavanı artırıldı.

  Haberin devamı
YUKARI