• KURUMSAL Adese'nin dünü ve bugünü...
 
Kurumsal

Adese’ye Genel Bakış

İttifak Holding’in perakende sektöründeki temsilcisi Adese, Türkiye’nin en önemli perakende markalarından biri olarak hizmet vermektedir. 1991 yılında faaliyetlerine başlayan ve ulusal bir değer haline gelen Adese, perakende sektöründeki başarısını ve kurumsal hedeflerini daha da ileriye taşımak amacıyla 2011 yılında Borsa İstanbul’a girmiştir. Adese  Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin  olmak üzere 9 şehirdeki 154 marketi ve 2600’den fazla çalışanıyla yılda 35 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adese, perakende sektöründe Anadolu’dan doğan bir değer olarak yükselmeye devam etmektedir.

Her müşterisinin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan Adese, alışveriş sürecinin her aşamasına yakından bakan ve detayları önemseyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

 

Genel Müdür'ün Mesajı

 

 

 

Değerli Yatırımcılarımız,

Kıymetli Paydaşlarımız ve Çalışanlarımız,

Adese’nin Genel Müdürü olarak sizlere ilk defa hitap etmenin onurunu yaşadığımı ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. 2012 yılından bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak hizmet ettiğim Adese’de, Genel Müdürlük görevini devraldım. İttifak Holding bünyesinde 22, grubun perakende iştiraklerinde 15 yıllık deneyimi olan, çekirdekten yetişen birisi olarak; ekibimizle birlikte, her zaman olduğu gibi özveriyle, takım ruhuyla ve dinamik bir şekilde Adese’nin başarı hikayesini yazmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile önceki Genel Müdürlerimiz ve mesai arkadaşlarımıza hizmetlerinden ötürü teşekkür etmek istiyorum.

2016 hem ülkemiz hem de dünya adına zor bir yıl oldu. Artan terör eylemleri, savaşlar, seçimler, mülteci krizleri, faiz kararları, büyüme endişeleri, değişen dengeler, ülkemiz ve dünya genelinde belirsizlik ortamının artmasına sebep oldu. 15 Temmuz’da ülkemizde vukuu bulan hain darbe girişimi ve öncesinde yaşanan terör saldırılarının istikrar ortamını hedef aldığını hep birlikte müşahede ettik. Bu süreçte göstermiş olduğumuz direnç ve kararlı duruş, her şeyden önce milletimizin bütünleşmesine, iç huzurun yeniden tesis edilmesine, geleceğimize dair umutların yeşertilmesine vesile olmuştur. Ne kadar teşekkür etsek azdır lakin yaşadığımız hain darbe girişiminde ebediyete uğurladığımız tüm vatan evlatlarını rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

 

Değerli ortaklarımız,

Geçtiğimiz yıl yaşanan olumsuzluklara rağmen Türkiye ekonomisi yılı %2,9 büyümeyle kapattı. Perakende sektörü ise potansiyeliyle Türkiye ekonomisinde önemli bir yer teşkil ediyor. Gıda perakendeciliği de perakendenin köklü ve en büyük segmenti konumunda. Ülkemizdeki organize gıda perakendeciliğinin payı her geçen gün artmakla birlikte, gelişmiş ülkelere kıyasla bakıldığında bu payın büyüme potansiyelinin yüksek olduğunu görüyoruz. Oldukça dinamik olan bu sektörde konsolidasyonların süreceğini ve Adese olarak da bu süreçte pozisyonumuzu güçlendirecek fırsatları değerlendireceğimizi öngörüyoruz.

2016 yılında sektördeki çeyrek asırlık deneyimimizle birlikte verimliliğimizi olumlu yönde etkileyecek birçok faaliyette bulunduk. İlk olarak market segmentlerimizi gözden geçirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni bir çözümlemeye gittik. Geçmiş dönemlerde Adese ve Adesem olarak hizmet vermekte olan mağazalarımızı, bulunduğu lokasyonun demografik yapısı ve metrekaresine göre yeniden sınıflandırdık. Sektörde yoğun olarak kullanıldığı üzere biz de şubelerimizi mini, midi, süper ve hiper kategorilerine ayırdık. Sürecin tamamlanmasıyla birlikte 2 hiper, 19 süper, 89 midi ve 45 mini marketimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamaya devam ediyoruz.

Yıl içerisinde 12 yeni mağaza açtık ve mağaza sayımızı 155’e yükselttik. En önemli operasyonlarımızdan birisi Konya merkezde yer alan Kipa’nın boşalttığı hipermarketi kiralamamız oldu. Bu yatırım ile birlikte hiper formatındaki ikinci marketimizi de müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduk. Yine Konya’da, M1 AVM içerisinde yer alan Real’e ait hipermarketin yerine 2017 yılında Adese olarak hizmet verecek olmamız da ülkemizin geleceğine olan inancımızın bir göstergesidir.

Yıl içerisindeki önemli yatırımlarımızdan biri de Anadolu’nun kuzeyinde yer alan mevcut şubelerimizle birlikte yeni açmayı düşündüğümüz şubelerimize hizmet edecek olan Ankara Kazan’daki lojistik depo yatırımımız oldu. Başta Ankara olmak üzere Kırıkkale ve Bolu’daki şubelerimize hizmet etmeye başlayan lojistik depomuz, bölgedeki büyümemize ivme kazandıracağı gibi Anadolu’da büyüme kararlılığımızın da bir nişanesi konumunda.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran en önemli hizmetlerimizden biri olan Adese Online Market’i 2016 yılının başında Konya merkezde uygulamaya koyduk. Konya’yı online market konforu ile tanıştırmanın keyfi bir yana, bir yıllık süre içerisinde ilginin beklentilerimizin üstünde gerçekleşmesi bizi oldukça mutlu etti. Diğer taraftan, Adese Online Market konforunu yaşattığımız müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, bu alandaki faaliyetlerimizin geleceğine de ışık tutuyor. İlerleyen dönemlerde Adese Online Market’in altyapısını daha da güçlendirmeyi, ürün çeşitliliğini daha da artırmayı ve faaliyet gösterdiğimiz diğer illere de süratle bu hizmetimizi götürmeyi hedefliyoruz.

Perakende faaliyetlerimizin alışveriş merkezi kolunda yer alan yatırımlarımızdan Kulesite’nin kiralanabilir alanını artırdığımız büyüme projesini 2016 yılında tamamladık. Kira gelirlerimizi artıran bu büyüme, marka karmamızı da güçlendirerek pazardaki liderliğimizi pekiştirdi. Büyüme projemizden sonra, fast food katımızın bir bölümündeki mağazaları teras bağlantılı hale getireceğimiz yeni bir projeye daha start verdik. İnşallah 2017 yılı içerisinde bu yatırımımızı da tamamlayarak fast food katımızı daha keyifli bir hale getirmiş olacağız.

Adese’yi geleceğe taşıyacak önemli projelerimizden bir diğeri de bilişim altyapımızda başlattığımız dönüşüm oldu. Ön hazırlık sürecini 2016 yılında tamamladığımız bu projemizi de 2017 yılında sonuçlandırarak 2018’in başında hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Satın almadan sevkiyata, reyondan kasaya kadar tüm süreçlerimizi iyileştirecek ve daha verimli hale getirecek projemizin en önemli çıktılarından biri şirketimize sağlayacağı katma değer olacak. Yapacağımız süreç iyileştirmeleri, kaynaklarımızı daha verimli kullanmamıza imkan sunacak. Elde edeceğimiz tasarrufu da uygun fiyat olarak müşterilerimize yansıtmayı sürdüreceğiz.

Faaliyetlerimiz bunlarla sınırlı değil elbette. İnsan faktörünün ön planda olduğu bir sektörde hizmet kalitemizi daima en üst seviyelerde tutmaya gayret ediyoruz. İnsanı kaynak olarak değil, kıymet olarak gören bir anlayışın temsilcileri olarak çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu, kurumumuza olan aidiyet duygularını olumlu yönde geliştirecek çalışmalar yapmaya 2016 yılında da devam ettik. Çalışanlarımızla birlikte hem fiziki hem de online ortamda birçok etkinlik düzenledik. Eğitimlerimize ara vermeden devam ettik. Özellikle “Üreten Eller” projemiz, sektöre de ilham veren bir çalışma oldu.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da İŞKUR ile projelerimizi sürdürdük. İşbaşı Eğitim projesi kapsamında 240 kişiye işbaşı eğitimi verdik ve başarılı olan 125 kursiyeri şirketimiz bünyesinde istihdam ettik. İstihdama sağlamış olduğumuz katkıdan dolayı önceki yıllarda olduğu gibi Konya Ekonomi Ödülleri’nde ‘En Çok İstihdam Sağlayan Firma’ kategorisinde ödüle layık görüldük. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde de yine önceki dönemlerde olduğu gibi “İnsana Saygı” ödülü kazandık. Capital 500 listesinde 11 basamak yükselerek 326. sırada, Ekonomist Anadolu Kaplanları 500 listesinde 6 basamak yükselerek 64. sırada ve Fortune 500 listesinde de 2 basamak yükselerek 247. sırada yer aldık.

Önümüzdeki yıl sizlerle şirketimiz adına daha büyük başarıları ve ülkemiz adına daha güzel haberleri paylaşmayı ümit ediyorum. Çünkü ülkemizin ve Adese’nin geleceğinden heyecan duyuyoruz. Başta çalışanlarımız olmak üzere, heyecanımıza ortak olan müşterilerimize, tedarikçilerimize ve siz değerli yatırımcılarımıza şimdiden teşekkürü bir borç biliyorum.

Saygılarımla,

 

Ahmet ÖZKÜRKÇÜLER

Genel Müdür V.

 

 

 • İnsani değerler anlamında Anadolulu, kalite ölçütleri bakımından evrensel bir markayız.
 • Alışveriş sürecinin her aşamasına yakından bakan ve detayları önemseyen bir hizmet anlayışına sahibiz.
 • Güler yüzü, heyecan verici bir başarıya ulaşabilmenin anahtarı olarak görürüz.
 • Mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul eder, müşterilerimize daima beklentilerinden daha fazlasını sunarız.
 • Müşterilerimizin her eleştirisini bir danışmanlık hizmeti olarak değerlendirir ve önemseriz.
 • Hizmet süreçlerimizi verimlilik esasına göre düzenler, gerçekleştirdiğimiz tasarrufu uygun fiyat olarak müşterilerimize yansıtırız.
 • Müşterilerimize marka ve ürün dayatmaz; tüm ihtiyaçları dikkate alarak maksimum ölçüde çeşitlilik sunarız.
 • Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir nesil için sosyal sorumluluk örneği olarak alkol ve sigara satmayız.
 • Evlerine almayacakları ürünü müşterilerine de asla sunmayan çalışanlara sahip bir perakende markasıyız.
 • Marketimizde ağırladığımız müşterilerimizde bile Adese’de kariyer yapma heyecanı uyandırmak için çalışırız.
 • "En büyük" olmayı değil "en iyi" olmayı amaçlarız.

Ahmet ÖZKÜRKÇÜLER Genel Müdür V. ahmet.ozkurkculer@adese.com.tr
Nurettin ÖRÜCÜ Genel Müdür Yardımcısı nurettin.orucu@adese.com.tr
Yunus KÖSE Genel Müdür Yardımcısı yunus.kose@adese.com.tr
Salih YILMAZ Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları Müdürü salih.yilmaz@adese.com.tr
Hasan Ali ULUTAŞ Teknik Satınalma Müdürü hasanali.ulutas@adese.com.tr
Etem UYANDIRAN Muhasebe Müdürü etem.uyandiran@adese.com.tr
Yusuf ÖZTÜRK Muhasebe Müdür Yardımcısı yusuf.ozturk@adese.com.tr
Suat ÇAKAR Lojistik Müdürü suat.cakar@adese.com.tr
Yasin BÜTÜNER Yatırım ve Verimlilik Müdürü yasin.butuner@adese.com.tr
Tarık GÜL Kalite Kontrol Yöneticisi tarik.gul@adese.com.tr
Tamer YARAROĞLU Bütçe Planlama ve Finans Müdürü tamer.yararoglu@adese.com.tr
Mehmet TOPUZ Bütçe Planlama ve Finans Müdür Yardımcısı mehmet.topuz@adese.com.tr
Mehmet UYAR Konya 1. Bölge Müdürü mehmet.uyar@adese.com.tr
Cemal ÖZLÜ Saha Müdürü (Konya 1. Saha) ali.pekkirisci@adese.com.tr
Bekir MIH Saha Müdürü (Konya 2. Saha) hidayet.copur@adese.com.tr
Cemazel GÜNEY Saha Müdürü (Konya 3. Saha) cemazel.guney@adese.com.tr
Mustafa ÇETİN Saha Müdürü (Konya 4. Saha) harun.aksu@adese.com.tr
Murat SAKARYA Saha Müdürü (Konya 5. Saha) mustafa.cetin@adese.com.tr
Ali PEKKİRİŞÇİ Konya 2. Bölge Müdürü murat.gokce@adese.com.tr
Süleyman ERTİFTİK Saha Müdürü (Konya 6. Saha) kemal.karaal@adese.com.tr
Harun AKSU Saha Müdürü (Konya 7. Saha) harun.aksu@adese.com.tr
Seyit Ali TOYDEMİR Saha Müdürü (Konya 8. Saha) seyitali.toydemir@adese.com.tr
Hidayet ÇOPUR Saha Müdürü (Konya 9. Saha) hidayet.copur@adese.com.tr
İbrahim TEKE Ankara Bölge Müdürü ibrahim.teke@adese.com.tr
Murat GÖKÇE Saha Müdürü (Ankara 10. Saha) murat.gokce@adese.com.tr
Kemal KARAAL Saha Müdürü (Ankara 11. Saha) kemal.karaal@adese.com.tr
Lütfi Ayhan AY Kategori Müdürü ayhan.ay@adese.com.tr
Ayhan GÖÇÜK Kategori Müdür Yardımcısı ayhan.gocuk@adese.com.tr
Adem ÇİFCİ Kategori Müdür Yardımcısı adem.cifci@adese.com.tr
Ali Osman KARA Tesisler Müdürü aliosman.kara@adese.com.tr
Serkan ÇELİK Tesisi Yöneticisi (Unlu Mamuller) serkan.celik@adese.com.tr
Halil AVCU Tesisi Yöneticisi (Meyve Sebze) halil.avcu@adese.com.tr
Halil ORHAN Tesisi Yöneticisi (Et İşleme) halil.orhan@adese.com.tr
Selin ASDEMİR Tesis Yöneticisi (Restoran) selin.asdemir@kulesini.com
Habip UYAR Dış Ticaret Yöneticisi habip.uyar@adese.com.tr
İsmail ERSOY Kurum Avukatı ismail.ersoy@adese.com.tr
Fatih YILDIZ Bilişim Teknolojileri Müdür Yardımcısı fatih.yildiz@adese.com.tr
M. Usame ÖNKAL Satış Aktivite ve CRM Müdür Yardımcısı usame.onkal@adese.com.tr
Mevlüt ÖZTÜRK Toptan Satış Müdür Yardımcısı mevlut.ozturk@adese.com.tr

 • Kalite Bilincimiz

  Adese, sağlıklı ürünleri sağlıklı ortamlarda sunmayı ilke edinmiş; gıda hijyeni, gıda güvenliği ve gıda kalite standartları konusunda dünya standartlarında uygulamaları olan bir perakende markasıdır.

  Adese raflarında yerini alan ürünler, müşteriye ulaşmadan önce kalite kontrol laboratuarlarındaki mühendisleri tarafından gerekli analizlere tabi tutularak satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte Adese, evlerine almayacakları ürünü müşterilerine de asla sunmayan çalışanlara sahip bir perakende markası olarak, tedarikçileri ve Adese markalı ürün üreticilerini sürekli denetime tabi tutmaktadır.

  Gıda güvenliği ve hijyen bilincinin oluşması ve sağlıklı koşullarda sağlıklı ürünleri müşterisine ulaştırmak amacıyla aynı zamanda tüm çalışanlarına da sürekli eğitim vermektedir.

 • 01 Kalite Kontrol

  Ürünler, kalite kontrol laboratuarlarındaki mühendislerin analizleri sonrasında satışa sunulmaktadır.

  02 Doğaya Saygı

  Doğaya saygılı ve insan sağlığını koruyan zincirin tüm aşamalarında gıda hijyeni kurallarına uyulmaktadır.

  03 Gıda Güvenliği

  Sağlıklı koşullarda sağlıklı ürünleri müşteriye ulaştırmak amacıyla tüm çalışanlara sürekli eğitim verilmektedir.

 • Et Tedariği

  Adese’nin tüm kırmızı et ve yumurta ürünlerinin tedarikçisi, yıllık ortalama 2 bin büyükbaş, 15 bin küçükbaş hayvan yetiştirme kapasitesine sahip olan İttifak Holding’in tarım ve hayvancılık sektöründeki markası Selet’tir.

  Selet, kırmızı etin yanı sıra Adese için yumurta üretimi de gerçekleştirmektedir. Yıllık 120 milyon yumurta üretim kapasiteli çiftliğinde ürettiği yumurtaların Adese marketlerine transferi, tamamen hijyenik koşullarda tazeliğini kaybetmeden sağlanmaktadır.

 • 01 Selet Güvencesi

  Kırmızı et ve yumurta ürünlerinin tedarikçisi, İttifak Holding’in tarım ve hayvancılık sektöründeki markası Selet.

  02 Ziraat Onayı

  Selet, kendi çiftliklerinde, ziraat mühendislerinin gözetiminde yetiştirip kestiği hayvanları Adese müşterilerine sunmaktadır.

  03 Sürdürülebilir Kalite

  Selet ürünleri, Adese’nin sürdürülebilir kalite prensibiyle hizmet verdiğinin göstergesidir.

 • Unlu Mamuller Tedariği

  Adese, unlu mamuller alandaki tüm ihtiyaçlarını kendi markası olan "Restore" ile karşılamaktadır.

  Adese müşterilerinin güveni ve beğenisini kazanan Restore, ekmek fabrikası ve market içlerindeki üretim tesislerinde ekmek ve mayalı grup çeşitleri, gevrek, yaş pasta ve tatlı grubu gibi unlu mamul üretimi gerçekleştirerek Adese müşterilerine sunmaktadır.

  Restore, başta ekmek olmak üzere zengin unlu mamul çeşitliliği ile Adese’nin farklılaşma alanlarından biridir.

 • 01 Restore Güvencesi

  Adese, unlu mamuller alandaki tüm ihtiyaçlarını kendi markası olan Restore ile karşılamaktadır.

  02 Üretim Yerleri

  Restore, üretimlerini ekmek fabrikası ve market içlerindeki üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

  03 Zengin Ürün Çeşidi

  Restore, başta ekmek olmak üzere zengin unlu mamul çeşitliliği ile Adese’nin farklılaşma alanlarından biridir.

 • Manav Tedariği

  Adese, müşterilerine sunduğu meyve sebze ürünlerinin neredeyse tamamını arada başka bir aracı olmadan hatta çoğu zaman direkt üreticiden temin eder.

  Manav reyonları için özel satın alma ve denetim ekibi kuran Adese, müşterisine sunacağı meyve sebzenin üretiminden mahsulün toplanmasına, sevkiyatından saklama koşullarına kadar tüm süreçleri etkin bir şekilde yönetmektedir. Hatta Adese, bazı meyve sebze ürünlerinin üretim süreçlerine de dahil olarak, daha kaliteli mahsulün alınması için üretici ile işbirliği geliştirip çeşitli eğitim ve uygulamalar yapmaktadır.

 • 01 Üreticiden Tedarik

  Adese, meyve sebze ürünlerinin neredeyse tamamını başka bir aracı olmadan direkt üreticiden temin eder.

  02 Kaliteli Mahsül

  Manav reyonları için özel satın alma ve denetim ekibi kuran Adese, kaliteli mahsül için üretici ile işbirliği yapmaktadır.

  03 Tazelik

  En kaliteli ve en taze ürünleri sunan Adese, müşterisine ürün seçmek için fazla zaman harcatmaz.

Adese Toptan
Neden Adese Toptan?
 • 1Tek Adres

  Adese Toptan, fabrika, okul, hastane, otel, özel işletmeler ve kamu kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu gıda ve temel ihtiyaç malzemelerinin tek adresten temin edilmesine olanak sağlıyor.

  2Kapıya Teslim

  Adese Toptan, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ödeme avantajıyla birleştirerek sağlıklı ve hijyenik koşullarda kapınıza kadar teslim ediyor.

 • 3Ekstra İndirim

  Adese Toptan Kart sahibi firmalar, isterlerse Adese marketlerinden kendileri de alışveriş yapabiliyor ve Adese Toptan Kart’ın sağladığı ekstra indirimden yararlanabiliyor.

  4Müşteri Hizmetleri

  Adese’nin toptan satış hizmetinden yararlanmak isteyen firmalar, 444 0 237 numaralı Müşteri Danışma hattından bilgi alabilir.

Hediye Kart
 • 1Hediye Özgürlüğü

  Adese, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak isteyenlere, çalışanlarına ve sevdiklerine hediye almak isteyenlere “Hediye Kart” ile istediklerini alabilme özgürlüğünü sunuyor.

  2Limit Özgürlüğü

  25-50-100 TL limitlerde hazırlanan veya limitini sizin belirleyeceğiniz Hediye Kart’ları istediğiniz miktar ve adette alabilir, dilediğiniz kişi ya da kurumlarla paylaşabilirsiniz..

 • 3Fırsatlar

  Parça parça ya da tek seferde harcanabilen Hediye Kart ayrıca, Adese’de geçerli olan tüm kampanya ve indirimlerden de yararlanma fırsatı sunar.

Hediye Paketleri
 • 1Ekonomik

  Adese, özellikle Ramazan dönemlerinde çalışanlarına, sevdiklerine ve ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak isteyen müşterilerine, zengin ve ekonomik fiyatlı hediye paketi seçenekleri sunuyor.

  2Özel Paket İçeriği

  Temel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayabilecek nitelikte ve farklı içeriklerde ‘Hediye Paketleri’ sunan Adese, müşterilerine özel siparişlerle kendi hediye paketlerinin içeriklerini de belirleyebilme olanağı sağlıyor.

 • 3Hassasiyet

  Adese, uzun yıllardır müşterileri için hazırladığı paketlerde kendisine duyulan güvene layık olabilmek için koli içeriklerine büyük hassasiyet gösteriyor.

Özgün Markalı Ürünler

Adese, müşterilerine Türkiye’nin en seçkin markalarının yanı sıra, kaliteli ve uygun fiyatlı, kendi markasını üzerine koyabilecek kadar güvendiği ürünler de sunmaktadır.

Kendi markasını taşıyan ürünlerin başarısını, müşterilerinin alışveriş deneyimini tamamlayan ve marka imajına katkı üreten önemli faaliyet alanlarından biri olarak gören Adese, 87 grupta 291 çeşit private label ürünü uygun fiyata müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

AVM
KULESİTE

Bir İttifak Holding kuruluşu olan ve sadece Konya’nın değil tüm bölgenin çehresini değiştiren, Türkiye’nin en modern alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Kulesite, yine İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı tarafından yürütülen 11 aylık bir inşa sürecinin ardından, 2004 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Kulesite, toplam 1.500 koltuk kapasiteli sinemaları, 7 bin m²´lik eğlence merkezi, marka mağazaları, 12 bin m² Adese hipermarketi, 1.700 araçlık otoparkı, Türk ve dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu restoranları ile kısa sürede Konya’da sosyal ve kültürel yaşamın merkezi konumuna gelmiştir.

İttifak Holding’in iş ve alışveriş merkezi yönetimi alanında faaliyet gösteren şirketi Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilen Kulesite, hafta içi 35 bin, hafta sonu 45 bin, özel günlerde de günde ortalama 80 bin ziyaretçi ağırlamaktadır.

Adres Feritpaşa Mah.Kule Cad.No:8 Selçuklu / Konya
Telefon +90 332 234 32 72
Faks +90 332 234 32 78
E-posta info@kulesite.com
Web www.kulesite.com
EREĞLİ PARKSİTE

Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, nüfusu, eğitim düzeyi ve Türkiye’nin pek çok kentinin üzerindeki üretim potansiyeli ile dikkat çeken Konya Ereğli’de, 2009 yılında faaliyete girmiştir.

Ereğli’nin buluşma noktası konumuna gelen Parksite, 30.000 metrekare kapalı alanda, aralarında Adese’nin de bulunduğu 48 seçkin mağazası, 5 sinema salonu ve 400 kişilik yiyecek alanıyla hizmet vermektedir.

Ereğli’nin bir cazibe merkezi haline gelmesine önemli bir katkıda bulunan Ereğli Parksite, bölgenin sosyal yaşantısı ve ekonomisinin yanı sıra istihdamına da büyük katkı sağlamaktadır.

Adres Sümer Mah. Rasim Erel Cad. Eczacı Sami Sok. No:3 Ereğli / Konya
Telefon +90 332 712 65 00
Faks +90 332 712 65 05
E-posta info@eregliparksiteavm.com
Web www.eregliparksiteavm.com
KEÇİÖREN PARKSİTE

Adese'nin 2013 yılında hizmet halkasına eklediği 4. alışveriş merkezi Keçiören Parksite AVM'dir. Ankara Keçiören'de bulunan Keçiören Parksite AVM 7000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Keçiören PArksite'de 1250 metrekare satış alanına sahip Adese markette bulunmaktadır.

Adres Pınarbaşı Mah. Avcı Sok. No: 49/12 Keçiören / Ankara 
Telefon +90 312 361 61 36
Faks  
E-posta
Web
YUKARI